קאפה - 50% הנחה למזמינים מהאתר

 

להזמנות ולקבלת הנחות מהאתר: 03-6967066 

 

 

יש לכם עסק שזקוק לשיווק? מחפשים אמצעי פרסום מושך ומעניין במיוחד? סביר מאוד להניח שלנו יש את הפתרון המושלם בעבורכם!

 

 

 

כיום, יותר ויותר בעלי עסקים מחפשים דרכים יצירתיות ועם זאת לא יקרות אשר יסייעו להם לפנות אל קהל הצרכנים וכך למנף את הצלחתם. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת כיום הינה הדפסה על קאפה. מדובר בחומר חלק וקשיח, המשמש לרוב לשם פרסום בתערוכות ולשם הדפסת פוסטרים שונים. היתרון הגדול של חומר זה הינו האפשרות לעצבו לכדי צורות שונות ומשונות, המושכות את העין והמצליחות לכבוש את לב הקהל.

 

 

 

יתרונות נוספים הינם איכות החומר, המעניקה למוצר הסופי מראה יוקרתי, משקלו הנמוך יחסית של התוצר, המאפשר את נשיאתו ממקום למקום, לצד האפשרות להדביק עליו תמונות שונות. אולם, על מנת להפיק את המיטב מן החומר, יש להקפיד ולהזמינו אך ורק בבית דפוס בעל ניסיון רב בעיצובו.

 

 

 

כיצד מתבצעת הדפסת תמונות על קאפה?

 

 

 

ראשית, יש לבחור תמונה מתאימה ולהגדילה לגודל המתאים באמצעות תוכנות גראפיות. בנוסף, רצוי לבצע בה תיקונים הכרחיים באמצעות הפוטושופ. לאחר מכן, יש להדפיסה על גבי נייר מיוחד ולהדביקה על גבי החומר באמצעות תרסיס מתאים. לאחר הליך הייבוש, ניתן לבצע מקצה שיפורים כגון חיתוך קצוות.

 

 

 

על מנת להבטיח את איכות התוצר לאורך זמן, מומלץ לבצע הליך למינציה, הכולל ציפוי מיוחד המגן על התמונה. כך ניתן לקבל תוצר מוגמר איכותי, מרהיב ומושך.

 

  

 

האם הדפסה על קאפה מתאימה רק לצורכי פרסום?

 

 

 

אם בעבר מדובר היה בחומר יקר בו נהגו להשתמש אך ורק אמנים מקצועיים כיום, הודות לאמצעי הדפוס הדיגיטליים החדשים והטכנולוגיה המתקדמת, מדובר במוצר נגיש ולא יקר, המתאים למילוי צרכים רבים, תעשייתיים ופרטיים כאחד. לדוגמא – לצד היותו של החומר מתאים ליצירת מוצרי פרסום ושיווק, הוא אף מתאים להדפסת תמונות אישיות לתלייה ברחבי הבית או למתן מתנה.

 

 

 

כיצד לבחור בית דפוס מתאים?

 

 

 

על מנת ליהנות ממוצר מוגמר איכותי, עמיד ודקורטיבי, אנו בביג גרף ממליצים לכם לפנות אך ורק אל בעלי מקצוע המחזיקים בניסיון רב בעיצוב החומר לצרכים שונים. אנו נשמח להעניק לכם שירות מקצועי ואדיב באווירה חמימה, תוך שימת הדגש על התאמת התוצר כולו לצרכים האישיים שלכם.

 

 

 

אנו מזמינים אתכם לבקר אותנו בבית הדפוס הממוקם בדרך השלום בתל אביב ולצפות בעצמכם כיצד מתנהל שירות מקצועי ואדיב ללא פשרות.