דפוס דיגיטלי

הדפסת חשבוניות וקבלות
חלק מהותי ואינטגראלי מעבודתו של העוסק העצמאי הינו שמירה על כללי העבודה הנוקשים, המחייבים הגשת קבלה לכל לקוח ולקוח, לצד מתן דיווח מלא לרשויות על כלל מחזור העסקאות במועד הקבוע. לשם כך, יש בראש ובראשונה להזמין שירותי הדפסת חשבוניות מס מקצועיים ואיכותיים, היודעים כיצד להתאים ללקוח את סוג הפנקסים להם הוא זקוק.

הדפסת מסמכים בנוחות וביעילות
כמעט כל אחד נזקק במועד זה או אחר לשירותי הדפסת או צילום מסמכים. אז נכון שבימים עברו הצורך היה נפוץ הרבה יותר, כיוון שלמעטים הייתה מדפסת בבית או במשרד, ואילו בימינו הצורך הולך ופוחת, אך הוא עדיין נחוץ ורבים זקוקים לו. אם לצילום העתקים של מסמכים קיימים, אם ליצירת העתקים מתוך קבצי מחשב וכדומה.
אין זה משנה מהו התוכן ומהן הכמויות, אם נדרשת לכם הדפסת מסמכים אתם וודאי מחפשים מקום שיספק לכם שירות מקצועי ותוצר איכותי, בין אם מדובר רק בכמה דפים ובין אם ביותר מכך, בין אם בצילום דרכון,חוזים למיניהם וכן הלאה ובין אם עבודות בהיקף גדול יותר. רובנו מעוניינים שלא להתפשר על האיכות וליהנות מתוצאות ברמה גבוהה.
בביג גרף תקבלו את מבוקשכם, תזכו לשירות אמין ויעיל ובמקרה הצורך גם לבחור בתוספות נלוות כמו כריכות ספירלה או כריכת הידוק וסרט, פסי תיוק, חוצצים / דגלונים ועוד. זאת לצד מבחר שירותי דפוס נוספים שאנו מציעים ומספקים לכל דורש, ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, בכמויות קטנות או גדולות לבחירתכם.

הדפסת גלויות – עלונים ושאר מוצרים
גם אם אינכם מעוניינים דווקא בצילום או הדפסת מסמכים ודרושה לכם עבודה מסוג אחר. אם למשל אתם עומדים לערוך אירוע וחפצים בהזמנות, אם אתם רוצים לקדם או לפרסם את בית העסק או החברה שלכם או לשווק שירות וחפצים בעלונים או פרוספקטים, במודעות, בפליירים או בכרטיסי ביקור.
גם אם מה שנחוץ לכם זה הדפסת גלויות, תפריטים, מעטפות, פנקסי קבלות/חשבוניות וכדומה, אצלנו תמצאו מענה ראוי לכל צורך ורצון. החל ממוצרים שכל בית עסק צריך וכלה בעבודות דפוס כמו יצירת פוסטרים מתמונות, הדפסות על קנבס, הדמיות, סריקות, העתקות שמש, מסגור עץ ואלומיניום ומבחר רחב נוסף של שירותים.

הדפסת מעטפות – לבית עסק, למשרד או להזמנות לאירועים
מי מאיתנו שבבעלותו חברה או בית עסק, מודע לצורך שעדיין קיים במעטפות. הן משמשות לעתים קרובות לצרכים משרדיים, פעמים רבות הן עושות דרכן ללקוחות או לספקים וכדאי שיהיו באיכות טובה, יישאו את הלוגו של החברה ופרטים חשובים אחרים.
אך לא רק מנהלי בתי עסק, אנשי מקצוע ונותני שירותי נזקקים למוצר זה, גם כל מי שעורך אירוע ומעוניין לשלוח הזמנות זקוק לכמות די גדולה של מעטפות ורצוי שיהיו מעוצבות, עשויות נייר איכותי ועם הדפסה דיגיטלית ברמה גבוהה. זה בדיוק מה שבית הדפוס ביג גרף מציע ומספק לכם.

הדפסת כרטיסי ביקור – אמצעי איכותי לקידום יעיל
כרטיס הביקור הוא אחד האמצעים החשובים והיעילים ביותר לקידום העסק. לעיתים מזומנות כרטיס הביקור הוא הדבר הראשון שאיש המכירות או נציג רשמי אחר של העסק ימסור ללקוחות הפוטנציאליים שלו. האיכות של הכרטיס, העיצוב שלו והרושם הכללי שהוא יוצא מסייעים במידה רבה בעיצוב דעתו של הלקוח הפוטנציאלי על העסק.

הפגישה הראשונה של איש המכירות של העסק עם קניין, סמנכ"ל, בעלים או כל מקבל החלטות בעסק היא אולי הפגישה החשובה ביותר. "אין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשון" אומר פתגם ישן, ומי שהמציא אותו ידע בדיוק על מה הוא מדבר. בתחילת הפגישה לוחצים ידיים, אומרים מספר משפטי נימוסים וכמובן – מחליפים כרטיסי ביקור.




ביג גרף הוקמה לפני כשני עשורים, ומאז ואז היום פועלת כעסק משפחתי ומספקת ללקוחות פרטיים ועסקיים שירות ללא פשרות. את האתר הקמנו כדי לחסוך לכם כמה שיותר זמן וטרחה ולאפשר לכם לערוך הזמנות אונליין.
ברוכים הבאים אל ביג גרף – המובילים במתן שירותים מקצועיים של מגוון פתרונות דפוס באזור המרכז!

 

0
big-graf-security

אתר ביג גרף מאובטח באמצעות תקן בינלאומי לאבטחת מידע ותשלום  לפרטים נוספים

KOBIX

קידום אתרים בגוגל

האתר נבנה על ידי חברת SBitsoft