הדפסת מעטפות

נחוצים לכם מוצרים לצרכים משרדיים? דרושות לכם עבודות דפוס אלה או אחרות? באתר של ביג גרף תוכלו לבצע הזמנות, לעצב ולייצר מוצר בהתאם לרצון ולהעדפות שלכם, בקלות ובלי לטרוח, ולהנות מתוצאות מוצלחות במיוחד.

 

הדפסת מעטפות – לבית עסק, למשרד או להזמנות לאירועים

מי מאיתנו שבבעלותו חברה או בית עסק, מודע לצורך שעדיין קיים במעטפות. הן משמשות לעתים קרובות לצרכים משרדיים, פעמים רבות הן עושות דרכן ללקוחות או לספקים וכדאי שיהיו באיכות טובה, יישאו את הלוגו של החברה ופרטים חשובים אחרים. 

מעטפות - רק עבור עניינים עסקיים?
אך לא רק מנהלי בתי עסק, אנשי מקצוע ונותני שירותי נזקקים למוצר זה, גם כל מי שעורך אירוע ומעוניין לשלוח הזמנות זקוק לכמות די גדולה של מעטפות ורצוי שיהיו מעוצבות, עשויות נייר איכותי ועם הדפסה דיגיטלית ברמה גבוהה. זה בדיוק מה שבית הדפוס ביג גרף מציע ומספק לכם.
המעטפות מגיעות בשלושה גדלים לבחירתכם – 10X23, 18X25, 24X34. ניתן גם לבחור בכמות הנחוצה לכם, החל מ- 1000 ועד 5000, וכן בעיצוב בצבע אחד, בשני צבעים או בפרוצס (צבע מלא).

 

אתם מוזמנים לעיין בטבלה ולהתוודע אל המחירון, בהתאם לצרכים שלכם, למידות, לגדלים ולכמות הצבעים. הטכניקות וחומרי הגלם בהם אנו עושים שימוש הם ברמה גבוהה ביותר, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהמוצר שתקבלו יהיה טוב ועמיד. כך שבין אם הוא מיועד למשרד ובין אם לשליחת הזמנות לאירוע זה או אחר הוא יעמוד בסטנדרטים שהצבתם לעצמכם.
לא רק הדפסת מעטפות, אלא מבחר שירותים ומוצרים אחרים, ביניהם - כרטיסי ביקור, פנקסי חשבוניות/קבלות, ניירות מכתבים, פליירים, גלויות, מודעות, לוחות שנה מגנטיים, מדבקות, גלויות ומגנטים. וגם – צילום מסמכים, סריקות, פוסטרים, תמונות על קנבס, כריכת חוברות, צילומים והעתקות, הדמיות ועוד.


כל מה שנחוץ לכם לבית העסק או לבית, ביג גרף מספקים לכם שירות מקצועי, קבלת העבודות במשלוח או איסוף מבית הדפוס בתל אביב. ערכו הזמנה באתר או פנו אלינו לקבלת אינפורמציה על כל שירות או מוצר שאתם מעוניינים בו.


0
big-graf-security

אתר ביג גרף מאובטח באמצעות תקן בינלאומי לאבטחת מידע ותשלום  לפרטים נוספים

KOBIX

קידום אתרים בגוגל

האתר נבנה על ידי חברת SBitsoft