הדפסת חשבוניות וקבלות

עוסק עצמאי? זקוק לשירותי הדפסת פנקסי חשבוניות? ברוכים הבאים אל ביג גרף – החברה המובילה במתן שירותים מקצועיים של מגוון פתרונות דפוס באזור המרכז!
חלק מהותי ואינטגראלי מעבודתו של העוסק העצמאי הינו שמירה על כללי העבודה הנוקשים, המחייבים הגשת קבלה לכל לקוח ולקוח, לצד מתן דיווח מלא לרשויות על כלל מחזור העסקאות במועד הקבוע. לשם כך, יש בראש ובראשונה להזמין שירותי הדפסת חשבוניות מס מקצועיים ואיכותיים, היודעים כיצד להתאים ללקוח את סוג הפנקסים להם הוא זקוק.

 

מדוע עלי להגיש קבלה ללקוחותיי? 
כאמור, החוק במדינת ישראל מחייב את בעל העסק להגיש קבלות מסודרות בעבור רכישות שבוצעו אצלו ואף לשמור העתק שלהן, לשם הצגת ההעתקים בפני רשויות המס. לכן, על מנת לפעול בהתאם לחוק ולעסוק במקצועות העצמאיים באופן מסודר, יש הקפיד על מילוי כלל זה בצורה מלאה.

 

הדפסת פנקסי חשבוניות – מהו סוג הפנקס לו אני זקוק?
סוג הפנקס משתנה בהתאם לסטאטוס של בית העסק. בעוד שהעוסק הפטור מחויב במתן קבלות, העוסק המורשה מחויב במתן חשבוניות מס וקבלות כאחד. שימו לב – על מנת למנוע סרבול מיותר, ניתן לשלב בפנקס אחד את שני הסוגים.

 

ממה נובע ההבדל בין הסוגים השונים?
עבודתו של העצמאי מחולקת לשלבים שונים. השלב הראשון הינו שלב הזמנת העבודה שהוא למעשה הסכם הכולל את פירוט השירות שהוזמן, כגון מחירו, המוצרים השונים הכלולים בו ועוד. לאחר ביצוע העבודה ומילוי הסעיפים השונים בהסכם, יש להגיש ללקוח את סוג האסמכתא הנדרשת בהתאם למעמדו של העוסק (פטור אל מול מורשה).

 


הדפסת חשבוניות מס – כיצד לעצב את הפנקס?
ישנם מספר פרטים מהותיים אותם יש לכלול על גבי ההדפס. בין הפרטים הללו ניתן למנות: שם העסק, מספר העוסק, כתובתו, פרטי ההתקשרות שלו, תאריך, שם הלקוח, כתובתו, סכום העסקה וגובה המע"מ (במידה ומדובר בעוסק מורשה ולא בעוסק פטור).

 

כיצד לבחור את שירותי ההדפסה?
כיום, ישנם בתי עסק רבים המעניקים שירותי הדפסת פנקסי חשבוניות. אולם, בטרם אתם בוחרים לשכור את שירותיה של חברה זו או אחרת, הקפידו לוודא שמדובר בעסק מקצועי ובעל ניסיון, אשר יידע כיצד להתאים לכם את סוג המוצר באופן אישי וכל ימנע מכם שימוש בסוג לא מתאים.
לדוגמא – פעמים רבות, עצמאיים ובייחוד כאלו חדשים בתחום, אינם יודעים כיצד לבחור את סוג הפנקס ועל כן מעניקים ללקוחותיהם סוג לא נכון של מסמך. על כן, בכדי להימנע מטעות זו, אנו ממליצים להתייעץ עם העסק בטרם הזמנת המוצר.
בין אם אתם עוסקים מורשים ובין אם פטורים, אין ספק כי המונח חשבונית מוכר לכם היטב. בהתאם לחוק במדינת ישראל, כל עצמאי מחויב להגיש ללקוחותיו חשבונית בעבור השירותים אותם הזמינו ממנו ולשמור העתק אצלו. בסוף שנת המס, על העוסק להגיש דו"ח מפורט לרשויות המס הכולל את כל מחזור עסקאותיו באותה השנה.
על פניו נשמע פשוט – לרכוש פנקס ולהגיש חשבונית אולם, הבעייתיות מתחילה כשעצמאיים רבים ובייחוד טריים, מנסים להבין איזה סוג של שירותי הדפסת פנקסים עליהם להזמין. גם אתם מבולבלים? להלן כל המידע לו אתם זקוקים:

 

הדפסת פנקסי קבלות – בחירת סוג החשבונית
על מנת לדעת איזה מוצר להזמין יש תחילה להבין את ההבדל שבין העוסק המורשה לבין הפטור. העוסק הפטור כשמו כן הוא – אין הוא מחויב בתשלום מע"מ ועל כן כל שעליו להעניק ללקוחותיו הינה קבלה מסודרת. העצמאי המורשה לעומת זאת, מחויב בתשלום מע"מ ועל כן עליו להגיש הן חשבונית מס והן קבלה, אותן ניתן לשלב יחדיו במהלך ההדפסה.
הבדל נוסף בין השניים נובע מן העובדה שהמורשה יכול להעניק ללקוחותיו מסמך הזמנת עבודה מסודר, הכולל את כל פרטי השירות ומאפשר מעקב אחר סכומי הכסף אותם הוא מקבל בכל שלב של העבודה. שימו לב! בעוד שהחשבוניות מוגדרות כחובה על פי חוק, מסמך הזמנת העבודה אינו מהווה חובה, אלא אמצעי עזר לנוחות בית העסק בלבד.

 

הדפסת פנקסים – כיצד לעצבם?
מסמך זה חייב לכלול פרטים רבים ומגוונים כגון: שם העסק, מספר העסק, כתובתו, פרטי ההתקשרות שלו, שם הלקוח, כתובתו, סכום העסקה ופירוט השירותים בעבורם התקבל התשלום. על מנת להימנע משימוש בחוברת לא מתאימה, אנו ממליצים להתייעץ עם אנשי מקצוע בטרם מבצעים הדפסת פנקסי קבלות. אנו בביג גרף נשמח לתרום לכם מניסיוננו ולהתאים לכם את סוג השירות אישית.

שירותים נוספים שלנו לבית העסק - ולא רק
מלבד שירות זה אנחנו מספקים מגוון שירותים נוספים, הן לחברות ובתי עסק והן למגזר הפרטי, ביניהם – הדפסת כרטיסי ביקור, מעטפות, עלונים, פליירים, מודעות, פרוספקטים, הזמנות לאירועים, מגנטים, גלויות ועוד. כריכת חוברות, צילום מסמכים, צילומים והעתקות, דפוס דיגיטלי, הדמיות, סריקות, הדפסת תמונות על קנבס ועל נייר צילום וכן הלאה.
הכל באיכות גבוהה ביותר, תוך שימוש בציוד מתקדם וחומרי גלם מובחרים ובמחירים הוגנים. כך שבין אם נחוצים לכם פנקסי קבלות או חשבוניות ובין אם עבודות צילום או הדפסה, אם חשוב לכם שהעבודה תיעשה תוך זמן קצר, ביעילות, בסטנדרטים גבוהים ובעלות המצדיקה את עצמה, אנחנו פה לשירותכם.

אודות ביג גרף
זקוקים לשירותי הדפסת חשבוניות מס או מעטפות? ברוכים הבאים לביג גרף! אנו נשמח להעניק לכם שירות אדיב, נעים ואיכותי לאורך כל הדרך, תוך הקפדה על התאמת סוג המוצר אל הצרכים האישיים שלכם. אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר בבית הדפוס שלנו הממוקם במרכז תל אביב ולבחור את סוג השירות המתאים לכם ביותר.

 

לקבלת פרטים נוספים ניתן למלא את טופס יצירת הקשר באתר.
0
big-graf-security

אתר ביג גרף מאובטח באמצעות תקן בינלאומי לאבטחת מידע ותשלום  לפרטים נוספים

KOBIX

קידום אתרים בגוגל

האתר נבנה על ידי חברת SBitsoft